У Львівському перинатальному центрі відкрили пологові зали сімейного типу

1045 0
В пологових залах є все необхідне для побутового комфорту родини.
фото: львівська ова

фото: львівська ова

Для комфорту породіль у перинатальному центрі в Львові відкрили нові пологові зали сімейного типу, тут можна пройти весь цикл пологів від моменту прибуття до виписки. Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОВА.

«Нам у Львівському перинатальному центрі в колаборації з соціально відповідальним бізнесом вдалося втілити ідею пологів «як вдома». Умови просторих пологових залів наближені до домашніх: затишні та комфортні. Водночас команда кваліфікованих спеціалістів завжди поряд і готова надати необхідну медичну послугу на професійному рівні. Ми прагнемо, щоб важливий момент появи дитини на світ був сповнений теплом, комфортом та безпекою для всієї родини», – зазначила директорка Львівського перинатального центру Марія Малачинська.

За її словами, Львівський обласний клінічний перинатальний центр другий рік поспіль – перший серед пологових України за кількістю наданої медичної допомоги при пологах. У 2022 та 2023 році кількість пологів тут становила близько 5000.

Пацієнтки Львівського перинатального центру народжують в індивідуальних пологових залах. Через декілька годин після появи дитини на світ породіллі переходять в післяпологову палату. Кожний пологовий зал сімейного типу має сучасне комфортне ліжко-трансформер, що забезпечує різні позиції під час пологів. Всі зали оснащені бездротовими кардіомоніторами (КТГ) із централізованим спостереженням на посту.

В пологових залах є все необхідне для побутового комфорту родини: дизайнерський інтер’єр, індивідуальний санвузол, розрахований у т.ч. на людей з інвалідністю, кухня та спальне місце для партнера. Площа залів – 44 м² і 39 м². Також поруч є сімейна палата для відпочинку та психологічного розвантаження.

«Нам важливо, щоб кожна жінка під час пологів могла бути розслабленою і зосередженою на собі та своїй дитині. Під час пологів персонал жінку не турбує зайвий раз, оскільки є можливість постійного дистанційного спостереження за породіллею та дитиною. В післяпологовому періоді викликати персонал просто: достатньо натиснути на кнопку виклику. Медичний персонал перебуває поблизу на індивідуальному медичному посту і в цілодобовому режимі контролює процес», – зазначила директорка Львівського перинатального центру Марія Малачинська.

Нагадаємо, Львівський обласний клінічний перинатальний центр отримав від Чеської Республіки обладнання на понад 21 мільйон гривень.

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!