У Львівському університеті відкрили нову спеціальність: деталі

5076 0
Львівський університет імені Івана Франка з 2016 року готуватиме спеціалістів з «Бізнес-статистики та аналітики». Про це Тvoemisto.tv розповів завідувач кафедри статистики економічного факультету, професор Семен Матковський.

За словами професора, такі спеціалісти зможуть працювати у економічних, маркетингових компаніях та у владних структурах.

"Для того, аби управляти, треба мати інформацію. Саме її обробкою і займатимуться такі спеціалісти, - зазначає Семен Матковський. – У виші ми будемо викладати студентам бухгалтерський облік, статистику, методи аналізу: статистичні та математичні тощо"

Читайте також: Особливості вступної кампанії 2016

Цього року на спеціальність набирають 45 осіб. Вартість навчання – 7750 грн. на рік на бакалавраті та  10 тис грн. – на магістратурі. Кількість державного замовлення поки що невідома.

Для Львова спеціальність ««Бізнес-статистика та аналітика» є унікальною. В Україні ж таких спеціалістів готують ще у Києві, Харкові та Одесі.

Нагадуємо, нову спеціальність відкрили також в Українському католицькому університеті. В УКУ вже оголосили про наявність стипендій на ній.

 

Підготувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!