У львівських дитсадках подорожчало харчування. Із чим це пов’язано

5437 0
Ціни за харчування у садках цього року зросли в середньому від 5 до 7 гривень за день.
ФОТО: CNTIME.CN.UA

ФОТО: CNTIME.CN.UA

У дитячих садках Львова з січня 2022 року подорожчало харчування – ціна, яку платитимуть батьки, стане вищою приблизно на 5-7 гривень. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомила виконувачка обов’язків начальника управління освіти Львова Леся Васюта.

Зокрема, відповідно до вікових груп ціна зросте:

  • для дітей віком від 1 до 3 років за триразове харчування батькам доведеться платити 25,80 грн (минулого року було 18,20 грн), тобто вартість зросла на 7,60 грн.
  • для дітей віком від 1 до 3 років за чотириразове харчування нова ціна 28,80 грн (минулого року було 24,20 грн). вартість зросла на 4,60 грн.
  • для дітей віком від 3 до 6 років за триразове харчування ціна становитиме 33,60 грн (було 27,90 грн). Вартість зросла на 5,70 грн.
  • для дітей від 3 до 6 років за чотириразове харчування нова ціна 37,80 грн (було 32,50 грн). тобто вартість зросла на 5,30 грн.

 

Як додала освітянка, це при тому, що батьки сплачують 60% за харчування, решта 40% – місто. Тобто загальна вартість за харчування, наприклад, дітей віком 1-3 роки з триразовим харчуванням становить 43 грн.

За словами Лесі Васюти, вартість за харчування у садках зросла через нові вимоги та норми харчування. Із 1 січня 2022 року усі садки та школи працюватимуть за новим меню, який розробив відомий шеф-кухар Євген Клопотенко.

Безкоштовно цього року харчуватимуться діти з окремих категорій. Йдеться про дітей: учасників АТО, учасників Революції Гідності, внутрішньо переміщених осіб, з багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок коронавірусної хвороби та з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах. Останні дві категорії ввели лише минулого 2021 року.

Ольга Шведа


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!