У львівських ЦНАПах протермінували видачу майже 6 тисяч паспортів

2633 0
Через підвищений попит на виготовлення закордонних паспортів у ЦНАПах Львова є значні затримки у видачі документів.
фото: lowcostavia.com.ua

фото: lowcostavia.com.ua

Станом на 30 листопада є 5 865 протермінованих заяв на отримання паспортів у ЦНАПах Львова, що на 37% більше, ніж минулого місяця, повідомляє прес-служба ЛМР.

Затримки відбуваються через підвищений попит на виготовлення закордонних паспортів. 

«Зокрема, протерміновано: Шевченківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1 856 заяв, Залізничний відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1 058 заяв, Сихівський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1035 заяв, Личаківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 998 заяв, Франківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 918 заяв», – зазначають в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.

Читайте також: Як і де оформити закордонний біометричний паспорт у Львові. Покрокова інструкція

Подати документи для оформлення паспорта громадянина України можна у територіальному підрозділі ЦНАП м. Львова залежно від реєстрації місця проживання особи. Проте подати документи для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у будь-якому територіальному підрозділі ЦНАПу м. Львова.

Нагадаємо, наприкінці січня 2017-го року у Львові впроваджено електронну чергу для оформлення документів з електронним носієм – закордонного паспорта та ID-картки. Через посилений попит львів’яни зараз місяцями очікують на видачу паспортів, а дехто не може навіть зареєструватися та потрапити до онлайн-черги. У Головному управлінні ДМС у Львівській області роз’яснили, хто може звертатися, аби отримати закордонний біометричний паспорт поза чергою.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!