У Львова з’явився офіційний Twitter-акаунт

1746 0
Новий профіль використовуватимуть для промоції туристичних продуктів міста та комунікації з іноземними туристами.

У міста Львова з’явився офіційний Twitter-акаунт. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у ЛКП «Центр розвитку туризму», команда якого створила та веде офіційну сторінку Львова у соцмережі Twitter.

«Профіль у Твіттері ведуть англійською мовою, оскільки віні тарґетований, насамперед, на іноземців. Профіль Львова легко знайти та запам‘ятати, адже це просто @Lviv», – зазначила Мар’яна Олеськів, директор Центру розвитку туризму.

Акаунт для міста завели вчора, 5 червня. Львів став єдиним серед міст України, який має офіційну сторінку у соцмережі. Новий профіль використовуватимуть для промоції туристичних продуктів міста та комунікації з іноземними туристами. На сторінку вже підписались іноземні посольства та представництва.

Додамо, що два роки тому з’явилось офіційне представництво України у Twitter, а наприкінці 2016 Україна звела сторінку в Instagram та Facebook.

Вікторія Ейсмунт

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!