У Львові 2016-тий оголосили роком Грушевського та Франка

3771 0
Львівська облрада проголосила 2016 рік на Львівщині Роком українського письменника Івана Франка та Роком українського історика, громадського та політичного діяча Михайла Грушевського. Відповідні рішення депутати прийняли на сесії 3 листопада.
фото: bigfoto.in.ua, teleoblast.io.ua,

фото: bigfoto.in.ua, teleoblast.io.ua,

Рішення прийнято з нагоди відзначення 160-ї річниці з дня народження та 100-річчя з дня смерті письменника, літературного критика, громадського та політичного діяча Івана Франка та з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження історика, громадського та політичного діяча Михайла Грушевського.

Нагадаємо, у серпні Львівська обласна державна адміністрація звернулася до Президента України Петра Порошенка із пропозицією щодо проголошення 2016-го ювілейним роком Івана Франка.

Джерело: zik.ua.

                                                                          Опублікувала Наталія Середюк 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!