У Львові через мобілізацію бракує водіїв громадського транспорту

5146 0
У місті є 50 вакансій водіїв тролейбусів та 40 – водіїв трамваїв.
фото: твоє місто

фото: твоє місто

У Львові критично бракує водіїв. У ЛКП «Львівелектротранс» є 50 вакансій водіїв тролейбусів та 40 – водіїв трамваїв. Ще 100-120 водіїв автобусів потребує АТП-1. Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

«Брак водіїв громадського транспорту – це проблема, яка є загалом в Україні, десь більше, десь менше, але їх не вистачає. Що стосується нашого комунального АТП-1, то, після запуску е-квитка, підприємству вдалося додатково залучити понад 50 водіїв. Це дозволило збільшити випуски транспорту на 10%. Щоб і надалі підсилювати роботу комунальних маршрутів, необхідно працевлаштувати ще орієнтовно 100-120 водіїв.  

Що стосується електротранспорту, то тут ситуація ще гірша. І водії, і персонал Львівелектротрансу активно отримують повістки, близько 25 працівників служать у ЗСУ. На сьогодні сукупно підприємству бракує 90 водіїв. І це може негативно впливати на випуски електротранспорту на лінії», – зазначив Олег Забарило.

Посадовець додав, що ситуацію ускладнює і те, що для того, щоб опанувати професію водія трамвая чи тролейбуса, необхідно пройти тримісячне навчання у «Школі водіїв» ЛКП «Львівелектротранс». Навчальні групи – невеликі. І не завжди встигають підготувати ту кількість водіїв, яка вибуває з підприємства

«Відтак зараз працюємо над тим, щоб посилити роботу навчально-курсового комбінату ЛКП “Львівелектротранс”, співпрацюємо з навчальними закладами щодо навчання водіїв автобусів. А також над тим – щоб працевлаштовувати і водіїв-жінок. У майбутньому це хоча б частково дозволило нам вирішити проблему з нестачею водіїв», – додав Олег Забарило.

  • За детальнішою інформацією щодо вакансій водіїв громадського транспорту слід звертатися до:

  • ЛК АТП-1, вул. Авіаційна, 1, тел.: +38067 672 70 66;ЛКП «Львівелектротранс», вул. Тролейбусна, 1, тел.: +38067 429 21 96.

Нагадаємо, Львівське училище автомобільного транспорту та будівництва отримало автобус для навчання водіїв та слюсарів. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!