
29 грудня 2022, 09:17
29 грудня 2022, 09:17
Сьогодні, 29 грудня, у Львові пролунало кілька вибухів. Інформацію про вибухи підтвердив мер Львова Андрій Садовий.
Як зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький, в області працює ППО.
«У Львівській області працює ППО. Деталі згодом», – йдеться в повідомленні.
Він додав, що частину ракет, які ворог випустив по Львівщині сили ППО збили.
Станом на 9:30 частина Львова та області залишилися без світла.
Зазначимо, зранку 29 грудня у всіх областях України оголосили повітряну тривогу через загрозу масованого ракетного удару з використанням стратегічної авіації. ОК «Південь» попередило, що росіяни вивели на бойове чергування в Чорному морі надводний і підводний ракетоносії. Загалом до пусків там підготували чималу кількість ракет «Калібр».
Росіяни вже обстріляли низку областей України. Детальніше про ракетну атаку окупантів – читайте тут.
Антоніна Костик
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"

.jpg&w=3840&q=75)


