Для львівського центру «Мікрохірургія ока» придбали надсучасне обладнання

3039 0
Інноваційний факоемульсифікатор дозволяє дуже точно виконувати комбіновані операції з видалення катаракти і глаукоми будь-якої складності.
фото: city-adm.lviv.ua

фото: city-adm.lviv.ua

Для медичного центру «Мікрохірургія ока» 8-ї міської клінічної лікарні, у якому щороку проводять близько 1,5 тис. операцій на оці, за кошти міста придбали надсучасний факоемульсифікатор. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

Офтальмологічна хірургія вимагає якісно іншого підходу, зважаючи на високу складність операцій на мікрохірургічному рівні. Відтак, для міського центру «Мікрохірургія ока» за кошти бюджету розвитку міста придбали надсучасний факоемульсифікатор, який дозволяє дуже точно виконувати комбіновані операції з видалення катаракти і глаукоми будь-якої складності. Післяопераційний період після такої операції становить один-два дні, оскільки забезпечується мінімальний травматизм і якісне виконання усіх етапів операції. Вартість обладнання – 2, 6 млн. грн. За допомогою апарату уже провели понад 300 операцій на оці.

«Всі досягнення, які є в інженерній медицині, закладені в цьому апараті. Висока швидкість роботи поєднується з максимальною точністю, яка досягається завдяки новітній технології. Є можливість найточніших налаштувань згідно з індивідуальних особливостей пацієнта, а система дозволяє забезпечити стабільність внутрішньоочного тиску, зменшуючи його негативний вплив на всі структури ока, зокрема, на зоровий нерв, сітківку та судинну оболонку», – розповідає  завідувач відділення медичного центру «Мікрохірургія ока» Тетяна Смаль.

Для операції пацієнт повинен мати скерування, щоб була змога оформити історію хвороби і пройти перед тим обстеження. 

Читайте також: У Львові запрацював Центр трансплантації стовбурових клітин

Додамо, у медичному центрі «Мікрохірургія ока» надається хірургічна та терапевтична медична допомога при захворюваннях очей, розробляються та впроваджуються нові методи лікування, надають діагностичну та консультативну допомогу лікарям-офтальмологам міста.  У центрі працює 9 лікарів.  Заклад розраховано на 40 ліжок.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!