У Львові фельдшери «швидкої» врятували чоловіка, у якого двічі зупинилося серце

6626 0
Медики двічі реанімували 37-річного чоловіка.

У Львові лікарі двох бригад швидкої допомоги врятували чоловіка, у якого двічі зупинялося серце. Перша реанімація тривала близько 10 хв, вдруге серце львів’янина перестало битися вже дорогою до лікарні – тоді його реанімували упродовж 2 хв. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Як розповідає лікарка з медицини невідкладних станів Четвертої підстанції станції «Львів» Олена Голуб, їхня бигада їхала на виклик, але раптом його скасували, і відразу отримали новий з повідомленням «людина без свідомості, допомога фельдшерській бригад».

«Молодому 37-річному чоловікові наші колеги надавали допомогу – проводили реанімацію. Ми перейняли роботу і вже через близько 10 хвилин у пацієнта відновилося серцебиття. Було прийнято рішення транспортувати його до машини для подальшого перевезення в медичний заклад», – розповідає лікарка.

Чоловік ніколи не скаржився на здоров’я, у нього не було хронічних захворювань. Раптово йому стало погано, він впав, втративши свідомість. Медики продовжили моніторити стан пацієнта в машині «швидкої», але він ще не дихав самостійно, тому медсестра вентилювала його за допомогою мішка Амбу.

В дорозі до лікарні серце львів’янина вдруге зупинилося. Медики 2 хв його реанімували. Чоловіка доставили до 8-ої міської клінічної лікарні.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!