У Львові громаді повернули земельну ділянку на вулиці Шевченка

1445 0
Рішенням апеляційного суду Львівської області 15 лютого цього року задоволено позов прокурора Шевченківського району про витребування із незаконного володіння двох фізичних осіб земельної ділянки на вулиці Шевченка у Львові вартістю більше 1 млн грн.
фото: ystav.com

фото: ystav.com

Встановлено, що право власності на цю землю громадянами набуто незаконно, а саме на підставі неіснуючого рішення Рясне-Руської сільської ради.

Зображення: zaxid.net

 З огляду на цей факт, судом скасовано Державний акт про право власності на ділянку та постановлено повернути її у комунальну власність, –  про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що вказана справа розглядалась судами різних інстанцій, у тому числі Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Відтак, лише завдяки наполегливій та принциповій позиції прокуратури, земельну ділянку повернуть законному власнику – громаді Львова.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!