У Львові хочуть перенести автостанцію №6 з вулиці Личаківської
121640
Замість неї там можуть організувати селянський ринок свіжої продукції.
фото: google maps
Львівська міськрада пропонує автостанцію №6 з вул. Личаківської на нову ділянку. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого, відновити її на вул. Личаківській не вдасться, оскільки, відповідно до норми, має бути 50 м до будови. Замість неї там можуть організувати селянський ринок свіжої продукції, а автостанцію зробити на перехресті вул. Пасічної та Зеленої.
«Маршрути із Золочівського, Бібрського та Перемишлянського напрямків можна поділити так, щоб частина їхали на Пасічну по Зеленій, а частина заїжджали у місто по Зеленій на Пасічну. Наразі це питання опрацьовується, розглядається така можливість», – каже він.
Також, додає Андрій Білий, є інвестор, який готовий реалізувати цей проєкт. Як додав голова Личаківської РА Іван Лозинський, цю автостанцію колись продала область.
Додамо, що з автостанції №6 у Львові відправляються автобуси до Золочева, Перемишлян, Поморян, Глинян, Унева тощо.
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!