У Львові хочуть запустити екскурсії на раритетних електромобілях. Фото

8031 0
10-го лютого на публічній презентації представили новий туристичний проект «Шпацер Кеб». Його творці пропонують проводити екскурсії Львовом на раритетних електромобілях бренду «FORD Т» взірця 1915-го року.

Мета проекту – відкрити нові туристичні можливості міста, показати історичну та архітектурну красу не тільки центральної частини, але і інших районів, здійснити промоцію Львова на державному та європейському рівнях,  пропагувати екологічність та поєднання сучасних технологій з історичною складовою.

За словами ініціатора проекту Максима Свердлика, команда вже має укомплектовані машини, документи та дозвільні сертифікати вже майже зібрані.

В кожному електромобілі буде 7 посадкових місць, 7 планшетів та 7 пар навушників. На планшетах пасажири зможуть вибрати з різноманітних нестандартних екскурсійних турів історію на власний смак. За словами організаторів, вже розробили екскурсійні програми – «Львів історичний» та «Легенди міста Лева». 

Електромобілі подорожуватимуть за універсальним маршрутом. Окрім того, екскурсії Львовом переклали чотирма мовами – українською, польською, російською та англійською. Маршрути планують оновлювати та їздити нестандартними місцями міста, тим самим розширюючи «туристичні межі Львова».

Перший розроблений маршрут електромобіля

Водії електромобілів будуть стилізовано вдягнені, а самі раритетні електромобілі гармонійно поєднаються з архітектурним ансамблем центральної частини міста та не становитимуть шкоди для довкілля, – зазначають творці проекту. Окрім того, екскурсійні тури будуть адаптовані для людей з вадами слуху.

До слова, саме на таких авто подорожували Львовом понад 100 років тому. Цікаво, що у 1931-му році у перегонах «Гран-прі Львова» на електромобілях брали участь діти до 7-ми років. Тепер, як зазначають ініціатори, електромобілі повертаються на вулиці міста: у раритетному корпусі, але із сучасною начинкою і без шкоди для довкілля.

Підготувала Оксана Матійків


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!