У Львові на громадських слуханнях обговорять зміну тарифів на проїзд

3165 0
Міський голова Львова Андрій Садовий доручив створити робочу групу щодо врегулювання питання пільговиків, які з 1 червня не матимуть права на безкоштовний проїзд у транспорті. Таке доручення мер дав під час засідання виконавчого комітету сьогодні.

Про це повідомили в прес-службі мерії.

Також під час обговорення питання «Про скасування рішення виконавчого комітету від 10.03.2015 №115» прийнято рішення про проведення великих громадських слухань щодо коригування тарифу на проїзд у міському автобусному транспорті. Відповідні слухання планують провести у четвер.

Читайте також: Чи будуть львів'яни платити по 5 грн за проїзд в маршрутках?

Відтак, посилаючись на висновки робочої групи, утвореної згідно з розпорядженням міського голови, було прийнято рішення:

1. Розпочати процедуру коригування тарифів у порядку, встановленому чинним законодавством, не вказуючи розміру тарифу та терміну надання чинності, оскільки, за словами начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, тут існує певна процедура – спочатку потрібно провести громадські слухання та відповідні розрахунки.

2. Прийняти зміни до рішення виконавчого комітету №115, зокрема, виключити з переліку пільгових категорій, яким обмежено перевезення, учасників бойових дій, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, а також незрячих.

3. Управлінню «Секретаріат ради» ЛМР організувати та провести громадські слухання щодо коригування тарифів на пасажирські перевезення у м. Львові.

Втім, точний час і місце слухань у мерії поки що не вказали.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!