На перехресті вулиць Липинського-Бетховена у Львові встановлять світлофор

3170 0
Пішоходи й велосипедисти давно потребують встановлення світлофора на ділянці вулиць Липинського-Бетховена, оскільки перейти чи переїхати дорогу може бути небезпечно.
Фото: googlemaps

Фото: googlemaps

«Встановлення світлофорної секції буде добрим рішенням як для велосипедистів, що прямують велосипедною доріжкою по вулиці Липинського, так і для пішоходів, яким треба перейти вулицю Бетховена, щоб дістатися зупинки громадського транспорту», - пояснив Костянтин Баранюк, спеціаліст управління транспорту та зв'язку ЛМР, на засіданні Комісії з безпеки дорожнього руху, що відбулася 25-го січня.

Перехрестя, на якому встановлять світлофорну секцію

Спеціалісти «Інституту просторового розвитку» зауважили, що світлофор нормально проглядатиметься для велосипедистів і зробить цю ділянку безпечнішою для пішоходів. Також, за словами фахівців, на цій ділянці варто рблаштувати велопереїзд через вулицю Липинського.

Ділянка вулиці Липинського, де хочуть встановити велопереїзд

Комісія схвалила ідею й затвердила встановлення світлофора й облаштування велопереїзду. Втілити проект сподіваються за сприяння інвестора, який найближчим часом будуватиме неподалік торговий і спортивний центр.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!