У Львові на стінах ринку з'являться портрети Шептицького. Фото

3103 0
У Львові на стіні Стрийського ринку молодий художник Андрій Савчишин малює композицію із портретами митрополита Андрея Шептицького. Керівництво ринку погодилося на такий креатив.
фото:  gazeta.lviv.ua, skyscrapercity.com

фото: gazeta.lviv.ua, skyscrapercity.com

Місцевий художник розмалює стіну Стрийського ринку зображеннями митрополита Андрея Шептицького. Загалом на «мольберті» має з’явитись три портрети митрополита: у дитинстві, в юності, та старості, а фоном слугуватиме панорама Львова.

«Ідея полягає в тому, щоб показати три етапи його життя і будівлі, які мали до нього стосунок. А на фоні буде зображена панорама Львова»,– розповів митець.

Фото: facebook.com/ira.tsyapa

Початково цей проект планували втілити на стіні біля пам’ятника Митрополиту Андрею, проте задум не вдався і його перенесли на стіну ринку.

Донині стіна Стрийського ринку була обмальована графіті та нецензурною лексикою й Андрій Савчишин зізнається, що йому було шкода дивитись на неї, тому й вирішив проявити ініціативу та зробити щось для рідного міста.

Андрій Савчишин вже розпочав свою роботу й обіцяє закінчити графіті за кілька днів.

Джерело: Zaxid.net

 

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!