У Львові на стіні ринку художник малює графіті із Шептицьким. Фото

2917 0
У Львові на стіні Стрийського ринку 22-річний художник Андрій Савчишин малює композицію із портретами митрополита Андрея Шептицького. Керівництво ринку погодилося на такий креатив.
фото: tvoemisto.tv

фото: tvoemisto.tv

Кожного дня впродовж 6-10 годин львівський художник Андрій Савчишин малює композицію з портретів Митрополита Андрея Шептицького.

Художник працює над трьома портретами Шептицького – в юності, молодості й старості. З'єднуватимуть їх будинки, до яких Митрополит мав стосунок. «Ідея полягає в тому, щоб показати три етапи його життя і будівлі, які мали до нього стосунок. А на фоні буде зображена панорама Львова», – розповів митець.

Початково цей проект планували втілити на стіні біля пам’ятника Митрополиту Андрею, проте задум не вдався і його перенесли на стіну ринку. Донині стіна Стрийського ринку було обмальовано графіті та нецензурною лексикою й Андрій Савчишин зізнається, що йому було шкода дивитись на неї, тому й вирішив проявити ініціативу та зробити щось для рідного міста.

На втілення ініціативи Андрію Савчишину знадобилось понад 5 тисяч гривень. Фінансуванням митцю допомагають громадські активісти та волонтери.

Впродовж наступних тижнів композиція буде закінчена. Панораму Львова і портрети Андрея Шептицького доповнюватиме цитата Митрополита «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею...».

Підготувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!