У Львові на вулиці Коперника відкриють Музей модернізму

1759 0
Експозицію музею розташують у семи виставкових залах.
Фото: estetica.etica.in.ua

Фото: estetica.etica.in.ua

У Львові на вулиці Коперника, 15 відкриють Музей модернізму. Відкриття нової експозиційної локації Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького планують на 5 травня.

Читайте також: У Львові відкрили перший Музей історії міста. Фото, відео

Експозиція музею розташована на двох поверхах колишнього приміщення музею Книги, позаду Палацу Потоцьких. Там облаштували професійне галерейне освітлення.

У семи виставкових залах розгорнули ретроспективу львівського мистецтва. Зокрема, буде зала історичного авангарду та високого модернізму, зала, яка розкриє феномен унікального модерного сценографа та митця екзистенціаліста Євгена Лисика та зала, що ілюструє масштабне явище «львівського неоавангарду» – мистецтво 1962-1975 років тощо.

Останній зал презентуватиме перехідну добу між львівським модернізмом та постмодернізмом. Твори Мирослава Ягоди, Романа Жука, Ростислава Лаха, Андрія Сагайдаковського розкриють явище антисоціального відчуження та екзистенційного крику, близького до західного означення «транс-авангарду».

Читайте також: Львів’ян кличуть на виставку «Наспіви про Великодень», де представлять ікону ХVII століття

Графік відвідування загальний для всіх музеїв Галереї. Вхідний квиток для дітей та пенсіонерів коштуватиме 20 грн, для дорослих 90 грн, а для студентів – 50 грн. Також тут планують робити кураторські екскурсії.

Нагадаємо, минулого року у підземеллях Преображенського храму у Львові відкрили інтерактивний приватний музей «Львів Стародавній».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!