У Львові можуть встановити час для проїзду пільговиків

3340 0
Серед основних вимог, які висунули протестувальники, – обмеження пільгового проїзду у громадському транспорті.

Сьогодні, 30 серпня, у Львові продовжується страйк перевізників. Як інформують у прес-службі міськради, мер Львова Андрій Садовий зустрівся з перевізниками, водіями, які прийшли зі своїми вимогами до Львівської міської ради.

Серед основних вимог, які висунули протестувальники, – обмеження пільгового проїзду у громадському транспорті. Вони наполягали, аби це питання було вирішено вже сьогодні, в іншому випадку – вони не повернуться на маршрути. В результаті діалогу сторони домовились зустрітись сьогодні о 19:00 год. та визначити наступний план дій.

«Насправді є одна проблема у тих хлопців, які прийшли, – вони вимагають, щоб місто обмежило час пільгового проїзду. Перевізники хочуть, щоб цей пільговий проїзд був обмежений. Це дуже серйозне питання. Колись ми йшли на такі кроки, це були тимчасові кроки. Потім ми знайшли можливість це питання врегулювати. Безперечно, ми це будемо розглядати, але це є компетенція сесії міської ради, бо це питання грошей. 

Ми створимо робочу групу, вона поспілкується з перевізниками, з тими людьми, які сьогодні подати свої звернення, також профільна інженерна комісія і вже будемо це рішення виносити на сесію міської ради. Це має бути спільний думаючий процес. Я за те, щоб ми завжди усі спірні питання вирішували за круглим столом переговорів.

Думаю, що кожного тижня ми будемо у Львові бачити ті чи інші «акції», вони будуть носити системний характер», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Перевізники вимагають першочергово на засідання робочої групи розглянути такі питання:

Вдосконалення транспортної системи у м. Львові.

Введення електронного квитка.

Сформувати новий склад тендерного комітету, змінити умови конкурсу та надати конкурсному процесу публічності.

Звіт перевізника АТП 1 .

Нагадаємо, станом на сьогодні у Львові жоден автобус не виїхав на такі маршрути: 2, 7, 8, 9, 25, 26, 27, 35, 45.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!