У Львові обговорюють проект реконструкції вулиці Хмельницького. Схема

4734 1
Цьогоріч заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію вул. Богдана Хмельницького від вул. Опришківської до кільця з вул. Липинського.
фото: аlex-shutyuk.livejournal.com

фото: аlex-shutyuk.livejournal.com

2-го березня у приміщенні школи №7 (вулиця Богдана Хмельницького, 132) відбулась зустріч-обговорення проекту облаштування вулиці. 

«Розробка проекту реконструкції вулиці Хмельницького на ділянці від Опришківської до АС-2 триває. Проект розробляє команда Інституту просторового розвитку: Олег Міхоцький, Андрій Чайко, Ігор Могила та Олег Шмід», – написав на своєму блозі активіст та співробітник КП «Інститут просторового розвитку» Олександр Шутюк.

Читайте також: У Львові відремонтують площу біля Головного залізничного вокзалу

За словами Олександра Шутюка, на обговоренні виокремили найважливіші проблеми та питання, які потрібно вирішити ще до початку робіт. Найбільше говорили про кільце на перетині з вулицею Липинського. 

Тези, які прозвучали на обговоренні: 

- тротуар біля радіоринку непрохідний через парковку; 

- перехід біля кільця дуже інтенсивний, треба зробити його підземним, надземним, віднести далі чи взагалі забрати та поставити паркан;

- питання видимості з кільця на пішохідний перехід;

- зробити перехід біля кільця перпендикулярним до вулиці та регульованим;

- чи буде парковка біля «Фабрики повидла» та інші.

Як прокоментував для Tvoemisto.tv директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, роботи з реконструкції вулиці Хмельницького розпочнуться не раніше 2018-го року.

Схематично проект виглядає так: 

1. Початок від вул. Опришківської

2. Продовження

3. Залізничний переїзд

4. Кільце біля автостанції

Підготувала Марічка Мишок

Зображення: аlex-shutyuk.livejournal.com


Читайте також:
11 Березня, 2017 17:36
Богдан не забутите з під асвальту викрасти бруківку .
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!