У Львові обрали переможця облаштування простору пам'яті Небесної Сотні. Візуалізація

15275 0
У Львові завершився конкурс із облаштування громадського простору пам’яті Небесної Сотні. Сьогодні, 21-го лютого, оголосили проект-переможець, який став найкращим серед 25-ти інших.

Премійованими проектами відкритого архітектурного конкурсу на найкращу концепцію громадського простору з вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні у Львові стали три ідеї.

Третє місце посів авторський колектив Володимира Дідюка, Андрія Дідюка та Мирослава Дзвонковського.

Друге місце присуджено проекту Віктора Кудіна та Ольги Рябової.

Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак.

Для переможців передбачено призовий фонд із міського бюджету у розмірі 180 тис. грн, тобто 90, 60 та 30 тисяч гривень для першого, другого та третього місць відповідно.

Робота авторського колективу Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак, яка отримала перше місце, буде взята за основу для створення громадського простору з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вул. Кривоноса («Губернаторські вали») у Львові. Сквер розташований між вулицями Підвальною і Винниченка. 

Також журі окремо відзначило проект колективу, до якого входять Ольга Криворучко, Тарас Баран, Валентина Шароватова та Оксана Бончик.

Загалом оргкомітет отримав 25 різних проектів від українських архітекторів, які були представлені на огляд громадськості на другому поверсі Ратуші. Серед учасників конкурсу переважали архітектори Львова, було кілька учасників з Києва, та кілька учасників із Харкова, Дніпра, Одеси та Волинської області.

«Під час визначення переможців ми керувалися чотирма основними критеріями: просторові якості роботи, композиційні якості, толерантність до ландшафту наявного середовища і, що найголовніше, емоційно змістове навантаження», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!