У Львові відкриють представництво норвезької компанії електромобілів Detroit Electric

6725 0
Восени у Львові Вільний простір майбутнього Car Point TO-U, де будуть представлені автомобілі від Tesla Club Ukraine, а також електромобілі від Detroit Electric.
фото: autopalace.com.ua

фото: autopalace.com.ua

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив співзасновник Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида.

У суботу, 25 червня, було укладено договір, згідно з яким створено українсько-норвезьку компанію Carpoint TO-U, що буде ексклюзивно представляти в Украіні Detroit Electric - автовиробника який має великі плани. 

«З осені цього року у Львові на вул Липинського ми відкриємо «Вільний простір майбутнього Car Point TO-U, де будуть представлені наші авто і це стане місцем концентрації усіх хто цікавиться сучасними технологіями транспортування», - анонсував Назар Шимоне-Давида.

Довідка. Детройтська компанія Detroit Electric (DE) розпочала виробництво електричних автомобілів далекого 1907 року і побудувала 13 тисяч екземплярів до 1939 р. Але згодом зростання цін на матеріали (наприклад, мідь та свинець) і обвал фондового ринку завдали смертельного удару по компанії, і 1939 року вона збанкрутувала. Тільки 2008 року права на назву Detroit Electric були придбані декількома колишніми керівниками британської компанії Lotus. Один із них, Альберт Лам, очолив її, і спершу планував використати цей бренд для будівництва автомобільних автосалонів у США. Але наразі, схоже, продукція Detroit Electric навіть не буде продаватися у Новому світі.

Лише глобальна штаб-квартира виробника, як і багато десятиліть тому, базується в детройтській Fisher Building. Виробництво здійснюється у Великобританії, а відділ продажу і маркетингу розташований у Нідерландах.

Detroit Electric вже створила мережу дистриб’юторів від Ісландії та Норвегії до Азербайджану, Південної Кореї, Китаю та Південної Африки. 

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!