У Львові оголосять архітектурний конкурс на квазікільце на вулиці Личаківській

9213 0
Також з вулиці Личаківської перенесуть автостанцію №6. Її облаштують на перехресті вулиці Долішньої і станції Личаків.

У Львові планують оголосити архітектурний конкурс на облаштування квазікільця на перетині вулиць Личаківської, Пасічної і Тракту Глинянського. Реорганізувати рух на одній з тих ділянок у місті, де найчастіше трапляються затори, ймовірно, вдасться наступного року. До того міська рада планує тимчасово покращити ситуацію, звузивши тротуар і острівець безпеки. Також з Личаківської планують перенести автостанцію №6. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомив керівник нового департаменту міської мобільності та вуличної мережі ЛМР Олег Забарило.

«Прийняли рішення про тимчасові точкові зміни, які б могли покращити ситуацію – зменшення острівця безпеки, зменшення хідника на перехресті з боку вулиці Тракт Глинянський для того, щоб громадський транспорт міг проїджати швидше і був менший винос кузова на сусідню смугу», – каже він.

Йдеться про транспортний вузол вулиць Пасічної, Личаківської, Долішньої, Тракту Глинянського. Олег Забарило додає, що готове технічне завдання і цього місяця або ж наступного планують оголосити архітектурний конкурс на будівництво квазікільця на цій ділянці.

«На конкурсі врахують все у комплексі, і будівництва, які там планують також. Логіка така, що там не мало б бути лівих поворотів, зокрема з Пасічної на Личаківську. Має бути квазікільце. Там треба облаштати велоінфраструктуру і громадські простори», – говорить чиновник. 

Він також додає, що з вулиці Личаківської перенесуть автостанцію №6. Її облаштують на перехресті Долішньої і станції Личаків.

Ділянки, які будуть необхідні для облаштування транспортного кільця, каже Олег Забарило, місто планує викупити.

Читайте також: На вулиці Колумба – Тракт Глинянський реорганізують рух та нанесуть розмітку «вафельницю»

Нагадаємо, що у 2017 році у Львові представили детальний план території, обмеженої вулицями Долішньою, Колумба, Проєктованою, залізничною колією, Личаківською, Яловець, Голубця, Яровою, Запольською та Пасічною. У ДПТ запропонували транспортну розв’язку на примиканні Личаківської та Пасічної в одному рівні у вигляді транспортного кільця, замість передбаченої раніше генпланом розв’язки у трьох  рівнях. Облаштувати квазікільце планували ще 2017 року. 

Водночас автостанції №6 попередньо хотіли об'єднати з АС-5, що на вул. Зеленій, а пізніше передумали. Про те, у якому нині є автостанції у Львові, читайте тут.

Вікторія Савіцька


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!