У Львові оголосили тендер на будівництво візит-центру в Шевченківському гаю. Візуалізація

3902 0
Попередні три спроби знайти підрядника для будівництва не увінчались успіхом.

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) оголосив тендер на будівництво інформаційно-освітнього центру на території музею. Відповідну інформацію вчора, 30 липня, оприлюднили на порталі Держзакупівель.

Очікувана вартість будівництва становить 29 млн 383 тис. гривень. За ці кошти підрядник повинен збудувати одноповерхову споруду з вхідним холом, санвузлами та кафе на 80 осіб. На цокольному поверсі передбачено розміщення навчальних приміщень та конференц-залу на 110, а також адміністративних та господарських приміщень.

Читайте також: У Шевченківському гаю впорядкують став

Згідно з проектною документацією, у ньому одночасно може поміститись до 400 осіб. Загальна площа візит-центру становить трохи менше 1000 м.кв. Очікується, що після будівництва там зможе працевлаштуватись 22 особи.

Також проектом передбачено максимальне збереження існуючого озеленення. Газони частково засіють травою, з відновленням місцевої рослинністю: плющ та барвінок.

Читайте також: У Шевченківському гаю у Львові збудують сучасний візит-центр. Фото

Майбутній візит-центр розташовуватиметься в південній частині музею, на вул. Чернеча Гора – на продовженні головної алеї парку Знесіння та з боку транспортної та пішохідної міських комунікації вул. Ніжинської та Стрілецької.

Зазначимо, що це вже четверта спроба найти підрядника для будівництва інформаційно-освітнього центру у Шевченківському гаю. Як раніше повідомив Tvoemisto.tv директор музею Роман Назаровець: «Два перші тендери не відбулися, на третій подалися малі компанії і всі подали (документацію – ред.) з недоліками». Тоді очікувана вартість закупівлі становила 24 млн гривень.

Нагадаємо, поблизу майбутнього візит-центру почали облаштовувати паркінг на 53 паркомісця.

Візуалізація надана адміністрацією музею


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!