У Львові перевізників, які не вивозять сміття, штрафуватимуть

3001 1
Станом на 21 вересня львів’яни продовжують скаржитися на переповнені смітники на деяких вулицях міста. В органах влади кажуть: якщо перевізники не вирішать проблему, їх штрафуватимуть.

Наразі з вивезенням відходів у Львові не справляються дві фірми: ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» та ТОВ «ДВ-Екосвіт». Інші ж фірми регулярно вивозять сміття. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

За його словами у компаній немає проблем із вивезенням сміття зараз.

 «Просто вони не встигли все вивезти після того, як були перебої із цим», — додає голова райадміністрації.

Куди саме вивозять сміття компанії, Іван Лозинський сказати не може.

«Це питання безпосередньо до самих фірм. Вони укладають угоди з полігонами, на які потім відвантажують відходи», — зазначає він.

За словами посадовця, якщо перевізники не вивезуть сміття до обіцяного строку, на них складуть адмінпротокол та штрафуватимуть. Наразі штраф за невивезене сміття становить близько 1500 гривень.

Львів’яни ж можуть скаржитися на невивезене сміття. Зокрема, вони можуть звертатися безпосередньо до фірми-перевізника, до приймальні своєї районної адміністрації, а також на «гарячу» лінію міста. При зверненні необхідно чітко назвати вулицю і номер будинку біля якого не вивозять відходи. Усі телефони для скарг Tvoemisto.tv зібрало тут.

Нагадаємо, останні два тижні у Львові проблеми з вивезенням сміття через те, що фірми не мають куди його відвантажувати.

Підготувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
22 Вересня, 2016 09:24
dasha Не знаєте, що робити із сміттєзвалищами? Комплексний підхід до вирішення проблеми сміття:
[***]s://[***].youtube.com/watch?v=sqo8KtbygIA&feature=youtu.be
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!