У Львові підтримали петицію про заборону спалювання сухої трави

2718 1
Авторка петиції вимагала штрафувати тих, хто спалює суху рослинність.
фото: ЛОДА

фото: ЛОДА

Львівські депутати підтримали петицію про заборону спалювання сухої трави. За цю ухвалу проголосували 42 депутати.

Восени та навесні у Львові та на Львівщині активно спалюють траву та листя, що негативно впливає на екологію. Авторка петиції Ярина Поніжай зазначає, що спалюванні листя в атмосферне повітря виділяються шкідливі речовини, такі як пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і ряд канцерогенних сполук, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.

Разом із листям горить сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери і при спалюванні в повітря надходить до 70 різних хімічних сполук, які осідають на легенях.

Львів’яни підписали петицію ще в грудні торік. Тепер управління екології має напрацювати дорожню карту для впровадження петиції, серед вимог якої було й впровадження штрафів.


Читайте також:
21 Лютого, 2020 13:47
... ви цю петицiю кому пишите? В iншу державу?
Iснує стаття закону:
"77 - 1 «Самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків» Кодексу України про адміністративні правопорушення."
Але вона, як i все в цiй державi, не дiє, поки все рогате бидло зi словами "а шо сi менi сi з тоу травоу ci рубити i буду сi палив" не поперевiшають на стовпах.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!