У Львові планують демонтувати усі незаконні МАФи

1564 0
У місті почергово демонтуватимуть кіоски, які стоять на вулицях без жодних правових підстав.
Фото: Любомир Зубач/Facebook

Фото: Любомир Зубач/Facebook

Заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач повідомив, що усі незаконні МАФи у Львові будуть демонтовані. 

«Не можна просто прийти і поставити кіоск там, де хочеться. Це беззаконня, а не підприємництво», – йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що відповідні структурні підрозділи Львівської міськради провели повну інвентаризацію всіх тимчасових споруд, які є на території Львівської громади. За результатами почергово демонтуватимуть кіоски, які стоять на вулицях без жодних правових підстав, тобто незаконно.

Зокрема, найближчим часом демонтують три павільйони біля ЦУМу та перехресті Княгині Ольги – Володимира Великого. Йдеться про споруди, що зайняли міський тротуар.

«Не так далеко звідси вже забрали кіоск, в якому продавали швидку їжу і де отруїлись люди. Тепер черга – споруд-сусідів. Про це відповідне рішення міський виконавчий комітет проголосував ще у березні. Підприємці мали достатньо часу, щоб забрати свої павільйони добровільно. Як, до речі, робить більшість власників тимчасових споруд, яких демонтуємо в місті», – зазначив Зубач.

За його словами, міська рада не буде узаконювати МАФи на тротуарах, адже це громадське місце, яке належить усім, а не якій одній особі, яка називає себе підприємцем.

«Хочете працювати цивілізовано – робіть це не як якісь загарбники. Є ж такі поняття, як об’єднання, ТЗОВ, інші юридичні особи. Місто тільки вітає появу нових ринків. Але це має бути зроблено в законний спосіб – з дотриманням усіх юридичних процедур і на законно виділеній території», – додав Зубач.

Нагадаємо, підземний перехід на вул. Героїв УПА розбудували на три метри тротуару. Львівська міська рада звернулася у правоохоронні органи, поліція вже розслідує кримінальне провадження.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!