У Львові планують облаштувати пішохідний перехід на перехресті Антоновича – Грюнвальдська

2041 0
До 1 травня 2024 року на відповідному перехресті нанесуть розмітку.
Google maps

Google maps

У Львові планують облаштувати пішохідний перехід на перехресті вулиць Антоновича – Грюнвальдська. Відповідне рішення прийняли на комісії безпеки дорожнього руху ЛМР 18 січня.

Мешканці звернулися з пропозицією на цьому перехресті по напрямку руху до центру Львова облаштувати перехід. Таким чином одночасно буде можливість виїзду з вулиці Грюнвальдської і переходу пішоходів. 

На цій ділянці вулиці немає суцільного потоку транспорту, адже його стримує світлофор.

«Кажуть, що там поліція штрафує пішоходів. Тож хочемо зменшити поліцейським роботу», –  зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

До 1 травня 2024 року на відповідному перехресті нанесуть розмітку.

Нагадаємо, що працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» провели спостереження за станом атмосферного повітря на 37 перехрестях Львівської громади на визначення забруднення атмосферного повітря викидами від автомобільного транспорту. За результатами, сім перехресть стали найбільш забрудненими.

Наталія Вареник

___________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!