У Львові планують подавати воду за графіком

21124 8
У літній період у Львові обмежать централізовану подачу гарячої води. Замість 24 годин гарячу воду подаватимуть мешканцями 18 годин на добу.
фото: eveningkiev.com

фото: eveningkiev.com

Обмеження гарячого водопостачання ініціювали ЛКП «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго», щоб зменшити збитки. 30 травня зміну графіку подачі гарячої води погодила профільна депутатська комісія Львівської міськради, інформує Zaxid.net.

За словами директора ЛКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, протягом літа, коли мешканці отримують гарячу воду, але опалення не працює, «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго» зазнають значних збитків.

«Ми порахували збитки при 24 годинах подачі гарячої води. Вийшло 120 млн грн (за період, коли будинки не опалюються, – ред.). При 18 годинах збитки становитимуть 110 млн грн», – сказав Степан Пакіж. Тобто завдяки обмеженню часу подачі води підприємства заощадять близько 10 млн грн.

Планується, що львів’яни отримуватимуть гарячу воду з 05:00 до 23:00. Графік стосуватиметься лише тих мешканців, які мають централізоване водопостачання.

Після погодження профільною депутатською комісією запровадження 18-годинного графіку подачі гарячої води має затвердити виконавчий комітет ЛМР.

Додамо, що з 10 травня у Львові розпочалися щорічні гідравлічні випробування. На час гідравліки було призупинено подачу гарячої води усім споживачам. Відновити подачу гарчої води, за словами Степана Пакіжа, мають до п’ятниці, 2 червня.

Крім того, депутатська комісія погодила виділення 48 млн грн «Львівтеплоенерго» та 12 млн грн «Залізничтеплоенерго» для компенсації витрат на гаряче водопостачання.

 


Читайте також:
1 Червня, 2017 22:04
Ser Які б..ть збитки при тарифі 80 грн./куб. Коли ви [***] вжe нажрeтися?
31 Травня, 2017 18:29
Марія Подуріли геть уже! З мусором рік не можуть вирішити проблеми, воду обмежуть, ціни - космос!
31 Травня, 2017 15:44
яна садовий дограється. люди поставлять бойлери. труби ржавфтимуть. мер хоче зруйнувати тепловодопостачальну систему а восени ремонтувати за кошт мешканців.
звісно, хочуть графіків, бо ціни такі, що люди економлять і надприбутки кажуть "па-па".
іде в європі нема монополії на водоеоектроенегро- та газопостачання. вільний ринок передбачає конкуренцію. а в нас корупція породила монополістів
31 Травня, 2017 14:52
Natali Розуму нема... люди бойлери поставлять і будете коло розбитого корита із своїм підігрівом)))
31 Травня, 2017 12:34
Львів'янка
31 Травня, 2017 00:36
Яна Спочатку воду погодинно, потім світло, опалення,далі вира[***]ть об'єм сміття на людину, який можна винести. Тарифи збільшили до нереальних сум за кп, ще вам мало знущань з людей? Якщо я приходжу з роботи в період з 00.00 -02.00 я як маю помитись? Ви з головою дружите? Коли ви вже нарешті подавитесь тими грошима?
30 Травня, 2017 20:00
Львів'янка Чому мешканців мають цікавити збитки компаній, котрі повинні надавати якісні послуги і не вирішувати питання за рахунок незручностей споживачів! Що це твориться???? Ви, що там???? Нас у кам'яний вік хочете загнати???
30 Травня, 2017 19:17
олена Та встановіть бойлери!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!