У Львові планують запровадити нову ініціативу для оновлення парків

3450 0
Львів планує оновити парки.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

У Львові планують запровадити нову ініціативу, яка має на меті поліпшити благоустрій міських парків — залучити бізнес до встановлення нових лавок. 

Як повідомив  в інтерв'ю «Твоєму місту» заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, одним із перспективних шляхів покращення благоустрою міських парків є співпраця з бізнесом. Окрім акції «Подаруй місту дерево», місто планує запустити ініціативу зі встановлення лавок. 

«Вартість однієї лавки не є великою, і якщо підприємці долучаться до цієї ініціативи, ми зможемо забезпечити парки необхідною інфраструктурою», – додав Любомир Зубач.

Вже зараз готується відповідна пропозиція, і найближчим часом міська влада звернеться до бізнесу з проханням долучитись до ініціативи.

Благоустрій парків Львова

Любомир Зубач також зазначив, що благоустрій львівських парків потребує ще значних змін. Хоча у 2020–2021 роках були амбіційні плани щодо розвитку зелених зон, наразі ці питання втратили статус пріоритету в умовах обмеженого бюджету.

«Міський голова ставив завдання зробити парки одним із пріоритетів, збільшити фінансування та відновлювати їх для відпочинку і здоров’я людей. Але на даний момент у нас практично немає коштів на реконструкції та капітальні ремонти. Єдине виняток — це Замарстинівський парк, який ми зараз активно доводимо до ладу», – розповів Зубач.

Програма утримання парків: що вже зроблено

Попри фінансові труднощі, у Львові активно працюють над підтриманням порядку в парках. Зараз діє програма утримання парків, в межах якої проводиться регулярне прибирання, заміна поламаних лавок та урн, а також поточний ремонт аварійних доріжок. Всього в місті є 42 парки, і кожен з них потребує постійного догляду.

«Десь мінімально можемо підлатати аварійні доріжки, замінити лавочки або докупити урни. Цього недостатньо, але ми намагаємось залучати додаткові позабюджетні кошти, щоб хоч якось поліпшити ситуацію», — пояснив заступник мера.

Про те, який район Львова зараз найактивніше розвивають; де може бути так званий другий Сихів; які проєкти планують доробити ще цього року; як вирішується конфлікт Львова і Сокільників та яку нову ідею планують втілити – в інтерв’ю із заступником мера Львова з містобудування Любомиром Зубачем за посиланням.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!