У Львові почався Форум електронного врядування. Програма, де подивитися

1342 0
Упродовж двох днів у Львові будуть говорити про космос, розумне місто, технологічне мистецтво та відеоігри.
Фото: libr.net

Фото: libr.net

20-21 жовтня на ревіталізованому заводі «РЕМА» у Львові (вул. Заводська, 31) триватиме Форум е-врядування 451°Е, який наголошує на народженні інновацій на перетині різних сфер. Форум має розкрити нові погляди на керування містом.

Упродовж двох днів у Львові говоритимуть про розумне місто, обговорюватимуть стратегію України щодо відкритих даних, креативні простори на місцях промислових зон, технологічне мистецтво, відеоігри, космос тощо. Серед спікерів Форуму – журналістка Financial Times Кортні Фінгар та координаторка програми креативних міст ЮНЕСКО Валерія Леденьова.

Детальну програму можна переглянути за посиланням«Твоє місто» транслюватиме події Форуму сьогодні з 14:00 та завтра з 10:00 онлайн на своєму сайті, а також на Facebook-сторінці.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!