У Львові повторно виставили на продаж промислову ділянку площею 15 гектарів

2097 0
Ділянку у промзоні «Сигнівка» виставили на аукціон за майже 90 млн грн ще у жовтні 2021 року, однак тоді ніхто не взяв участь у торгах.
Фото: Любомир Зубач

Фото: Любомир Зубач

У Львові на торги повторно виставили ділянку площею 15 га на вулиці Північній у промзоні «Сигнівка». Про це повідомив заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач.

«Ділянка досить велика, мабуть, одна з найбільших, які виставляли на електронний аукціон в Україні, тому мала б зацікавити потужних інвесторів. Ділянка призначена під промислову забудову. Тут є водопостачання, електрика, завершується будівництво газопроводу – він проходить уздовж вул. Північної із західної сторони до центру промислової зони», – повідомив Любомир Зубач.

Початкова ціна лоту – 87,4 млн грн.

Читайте також: Австрійська фірма купила у промзоні «Сигнівка» землю за 17 млн грн

Земля розрахована для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Заявки на участь у торгах приймають до вечора 11 січня. Самі ж торги відбудуться 12 січня 2022 року.

Зазначимо, що астрійська фірма ТОВ «ХІРШ ПОРОЦЕЛЛЬ» придбала на аукціоні 2,7 га землі у промисловій зоні «Сигнівка» у Львові. Вартість ділянки становить понад 17 млн грн. Ділянку, яка призначена під промисловість, купила фірма, що спеціалізується на виробництві пластмаси й електричного устаткування. Головний офіс ТОВ «ХІРШ ПОРОЦЕЛЛЬ» розташований на Закарпатті у місті Берегове, а бенефіціар – із Відня. У 2020 році у цій промзоні місто продало 4 ділянки на майже 170 млн грн.

Читайте також: У Львові планують збудувати нову вулицю у промисловій зоні

Нагадаємо, що концепцію розвитку індустріальної зони «Сигнівка» загальною площею понад 52 га ухвалили ще у 2017 році. Індустріальний парк мали почати будувати у 2019 році. Очікувалося, що в ньому буде до 6 тисяч робочих місць. Минулого року у промисловій зоні зменшили площу під індустріальний парк із 33,8 до 15-ти гектарів землі. Вирішили, що 18,8 га ділянки на вулиці Північній виставлять на аукціон, щоби залучити підприємців під виробничу діяльність.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!