У Львові представили проєкт «технічного бюджету» ОТГ

1124 0
Погоджені показники тепер будуть обговорювати депутати.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 8 грудня, прийняв рішення «Про основні показники загального та спеціального фондів бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік». Відповідно, «технічний бюджет» Львівської ОТГ, який ще мають погодити депутати, цього року становитиме 10,5 мільярдів гривень. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор департаменту фінансової політики Олег Іщук.

«Основні показники, які подали на розгляд, визначені за нормативами уряду України. Держава підняла прожитковий мінімум, мінімальну заробітну плату, також є індекс цін виробників тощо. За цими показниками ми обрахували «технічний бюджет». Через те, що ростуть ціни, будуть більші видатки. 8,664 мільярдів гривень – це видатки загального фонду Львівської ОТГ. Їх формували відповідно до доходів», – каже він.

Читайте також: Львів у смартфоні. Які послуги доступні мешканцям онлайн. Перелік

Погоджені показники тепер будуть обговорювати на засіданнях усіх депутатських фракцій, відповідних депутатських комісіях. Після цього питання винесуть на розгляд і затвердження сесії міськради.

Додамо, що минулого року бюджет Львова становив 9,7 мільярдів гривень, а нині – 10,5 млрд для Львівської ОТГ, куди входить 17 населених пунктів. Оскільки освітню субвенцію цього року держава дала меншу, а медичної немає, то бюджет суттєво не зріс. Найбільше, за словами Олега Іщука, на загальну цифру впливає податок з доходів фізичних осіб – це 63% бюджету, а також єдиний податок – 21%.

Вікторія Савіцька


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!