У Львові презентували оновлений логотип міста. Візуалізація

8532 0
Вежі логотипу зробили рухомими та додали до них піктограми, що відображають життя міста.
фото надані відділом промоції ЛМР

фото надані відділом промоції ЛМР

17 жовтня, у Львові презентували оновлений логотип міста. Як розповіла керівниця відділу промоції Львівської міської ради Соломія Короненко, над редизайном логотипу працювали з травня. У оновленому вигляді він зазнав незначних стилістичних змін: п'ять веж логотипу стали стрункішими. Проте тепер їх можна міняти місцями та варіювати місце розташування.

«Головною нашої ідеєю було зробити логотип динамічним, щоб вежі могли рухатися. Крім того, ми збагатили його додатковими піктограмами, необхідними для комунікації з різними цільовими аудиторіями», – говорить Соломія Короненко.

«Вежі творять середовище, у якому щось відбувається. А піктограми заповнюють вільні місця між ними. Піктограм уже є понад сто, вони стосуються різних подій, що відбуваються у місті. Крім того, у стилі веж можна зобразити також інші впізнавані будівлі Львова», – говорить автор логотипу, дизайнер Юрій Крукевич.

За словами Соломії Короненко, оновлений логотип міста, у першу чергу, використають під час розробки оновленого сайту, путівника по Львову, для виготовлення сувенірної продукції, а також для брендування проїзних карток та громадського транспорту.

Анна Журба

Візуалізацію надано відділом промоції ЛМР

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!