У Львові презентували перший прилад Парку науки та креативності. Фоторепортаж

6053 0
Конструкцію, що пояснює закони оптики, згодом перенесуть із Центру Шептицького у Стрийський парк.

У Центрі Шептицького ініціатори проекту «Парк науки та креативності» представили свій перший прилад, який пояснює закони оптики. Авторами ідеї є Олег Жовтанецький і Надія Чуба. З нагоди презентації приладу для дітей організували науковий пікнік. 

«Влітку наша команда  здобула перемогу у пітчингу соціальних проектів від Британської ради і від Інституту суспільних ініціатив,. Завдяки цьому маємо змогу зробити свою першу інсталяцію. Це рамка, в якій розміщені дзеркала, і коли ви сідаєте один навпроти одного, то складаєте собі картинку. Прилад зроблений подібно до того, що є у Кракові. Ми не робили такий самий, а перенесли ідею на наш», – розповіла одна зі співтворців проекту  Юлія Клебан.

Згодом автори планують перенести перший свій оптичний прилад у Стрийський парк.

«Ми хотіли, щоб у такий спосіб наше покоління було ближче до науки, щоб діти могли порухати, доторкнутися і, надихнувшись Парком науки і креативності, стати винахідниками. І Львову, й Україні потрібні свої винахідники, які б створювали не тільки комп’ютерні програми, але й великі та малі пристрої. Подібне має закладатися з дитинства, зі шкільного віку. Це дозволяє дорослим також відчути себе дітьми й надихнутися», – додала Юлія.

Під час наукового пікніка також нагородили лауреатів конкурсу шкільного малюнка «Як я бачу Парк науки та креативності у Львові» і наукове шоу за участі дітей та дорослих.

Анна Ютченко 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!