У Львові продовжили зимові канікули для школярів
Школи не відновлюватимуть навчання ще протягом трьох днів .
Умовне фото
Умовне фото

09 січня 2026, 11:13

У Львові через морози та складні погодні умови продовжили зимові канікули для школярів. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

За рекомендацією міста, школи не відновлюватимуть навчання ще протягом трьох днів — з 12 до 14 січня включно. Водночас дистанційне навчання в цей період запроваджувати не планують.

Дитячі садочки працюватимуть у режимі чергових груп. Позашкільна освіта та мистецькі школи продовжать роботу без змін.

Рішення ухвалили з міркувань безпеки дітей, зважаючи на складні дорожні умови та додаткове навантаження на місто. Навчальний матеріал, який школярі пропустять під час канікул, заклади освіти надолужать після їх завершення у зручному форматі.

Зазначимо, у Львові станом на ранок 8 січня випало 24 см снігу. Снігопад на Львівщині очікується і у наступні дні, однак опади будуть менш інтенсивними, але будуть зростати морози.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

CityLife
Чому Львів може, а Сокільники — ні: що каже місто про забудову біля аеропорту
Дискусія про забудову біля львівського аеропорту триває.
Термінал Міжнародного аеропорту "Львів"

17:31

Нещодавно у Сокільниках відбулися громадські слухання, на яких обговорювався аналітичний звіт містобудівного моніторингу генеральних планів сіл Басівка, Годовиці і Сокільники. Зокрема, активні дебати між Сокільницькою селищною радою, посадовцями Львівської міської ради, місцевими депутатами та мешканцями громади розгорнулися навколо будівництва в Сокільниках нового житлового масиву у понад 1 мільйон квадратних метрів на приаеродромній території львівського аеропорту. За словами Любомира Зубача, заступника міського голови Львова з містобудування, звіт не дає відповідей на складні питання, пов’язані з генеральним планом Сокільників...

За підтримки:

Robert Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"