Пільговик здійснив 452 безкоштовні поїздки за місяць. У Львові планують ввести обмеження

1728 0
Кошти за проїзд пільговиків перевізнику компенсує місто.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Пільговик у Львові здійснив 452 безкоштовні поїздки з Леокарт у громадському транспорті. Наразі місто розглядає обмеження кількості поїздок для пільговиків. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради. 

«Після запуску безготівкової оплати проїзду ми маємо повні аналітичні дані про поїздки, які здійснюють пільговики в міському громадському транспорті. Тож на сьогодні один власник пільгової ЛеоКарт реєструє в середньому 18 поїздок в місяць. Але є люди, які впродовж місяця здійснюють 100, 200  і більше поїздок. В нас навіть є рекордсмен, який за місяць зареєстрував 452 поїздки. Оскільки за кожну завалідовану пільгову поїздку кошти перевізникам оплачує місто, це є досить суттєве навантаження на міський бюджет», – пояснив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Відтак, наразі розглядають встановити ліміт у 60 поїздок на одну пільгову Леокарт. Чиновник вказує, що це дасть можливість зекономити для міського бюджету понад 30 млн грн в рік. Проте обмеження точно не стосуватиметься учасників бойових дій та прирівняних до них категорій, а також учнів. 

Читайте також: Як розблокувати ЛеоКарт з від'ємним балансом. Пояснення

Нагадаємо, безкоштовна пересадка у львівському громадському транспорті вже на фінальній стадії тестування. Детальніше про це – за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!