
фото: rakhivnews.in.ua
Петиція на порталі системи електронних петицій щодо заборонити будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13 зібрала необхідні 500 голосів для розгляду у міськраді.
Автори петиції пропонують знайти ділянку для будівництва за межами Львова. На їхню думку, велике занепокоєння викликає вибір ділянки для будівництва в межах міста через розташування в межах 5-6 км від центру. Також авторів непокоїть те, що жителі сусідніх районів будуть мешкати поруч із осередком відходів.
Читайте також: Яким буде сміттєпереробний завод у Львові. Приклад Польщі
Також автори петиції чи буде завод безпечним для довкілля. Надати відповідь на неї мають не пізніше 5 липня 2018 року.
Нагадаємо, 10 квітня у Львові видали містобудівні умови та обмеження для будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій, 13. У лютому 2018 року у Львові оголосили тендер на проект сміттєпереробного заводу.