У Львові стартує будівництво ІТ-парку: особливості, локація. Доповнено

21459 1
У Львові втілюють інноваційний проект Innovation District IT Park. Планують, що цей район стане місцем для навчання, роботи та відпочинку і вплине на розвиток не лише Львова, а й усієї України.
візуалізація: lviv.com

візуалізація: lviv.com

Як розповів виданню Lviv.com СЕО ІТ Кластеру Степан Веселовський, це інвестиційний проект, який втілюватимуть з метою забезпечити ІТ-компанії сучасними офісами, надати комфортні умови для розвитку та забезпечити простір для якісної ІТ-освіти.

Як прокоментували для  Tvoemisto.tv в ІТ Кластері, Innovation District IT Park буде розташований у квадраті, що утворюють вулиці Стрийська, Луганська, Козельницька та Чмоли.

Старт будівництва заплановано на кінець 2017 – початок 2018 року. Забудову розраховано на наступні 10 років (це максимальний термін реалізації проекту). Загальна площа ділянки – приблизно 10 га.

Девелопером проекту буде Володимир Женчак, який раніше будував Forum Lviv.  «Концепція та бачення зараз узгоджене між ключовими партнерами, визначена земельна ділянка і є розподіл ролей», – розповів Степан Веселовський.

Читайте також: У Львові збудують «місто» для ІТ-фахівців

За його словами, в IT Park буде корпус університету, а точніше – навчальна лабораторія, де студенти зможуть проводити практичні заняття. Для цього спорудять окремий будинок, присвячений технологічній освіті з інноваційними програмами. Також два бізнес-центри та 6 офісних будівель, кожна з яких буде орендуватися окремою ІТ-компанією.

Буде тут і дитячий садок, де діти вчитимуть англійську та займатимуться за світовими практиками. На території розташують і торговий центр. Окрім того, обладнають зручні паркінги.

«Ми хочемо, щоб це місце стало улюбленим для львів’ян. Для нас важливо забезпечити великий простір для обідів, оскільки очікується, що в IT Park будуть працювати тисячі співробітників ІТ-компаній. Важливим компонентом комфорту є і фітнес-центр та готель, де зможуть оселитися бізнес-партнери», – зазначив СЕО ІТ Кластеру.

Частина будівель ІТ-парку в Брно, Чехія

Додамо, як розповів Tvoemisto.tv Степан Веселовський раніше, ІТ-парк або Innovation District IT Park – це якісна інфраструктура для технологічних компанії. «Не секрет, що ІТ у Львові доволі динамічно розвивається. Натомість останні 20 років ми користувались інфраструктурою часів Радянського Союзу. Здебільшого це були відремонтовані офіси, які не відповідали потребам компаній, тому поява ІТ-парку це логічний етап розвитку для нас».


Читайте також:
23 Листопада, 2016 22:05
test test test
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!