У Львові стартує новий дискусійний виборчий проект "Навпроти"

1596 0
З 1 жовтня Львівська обласна організація національної спілки журналістів України та журнал «Ріа Львів», за технічної підтримки інтернет-порталу та інтернет-телебачення Tvoemisto.tv розпочинають дискусійний проект «Навпроти».

Якщо ви й ще досі не знаєте за кого голосувати на виборах, тоді у цьому вам допоможе дискусійний проект «Навпроти». Щопонеділка, середи та пятниці о 17:00 на вас чекатимуть журналісти, котрі проводитимуть дебати із тими людьми, яким на виборах буде необхідний ваш голос.

В рамках проекту кандидати в народні депутати зможуть представити своє бачення щодо основних проблем, які найбільше турбують суспільство, та запропонувати оптимальні шляхи їх вирішення. У ході дискусії провідні журналісти Львівщини зможуть поставити запитання кандидатам у депутати, а експерти зробити висновки з почутого.   

Наприкінці кожної програми експертна група поділиться із учасниками власними думками стосовно почутого та визначить лідера програми. Глядачі зможуть все побачити на сайті інтернет-порталу Tvoemisto.tv, поставити свої запитання, написати коментарі через соціальні мережі. Останні 12 програм будуть присвячені виборам в мажоритарних округах Львівщини.

«Мета нашої програми – запропонувати глядачам новий формат спілкування. У цих виборах візьмуть участь багато маловідомих кандидатів, які належать до середнього класу населення. Ми ж спробуємо розкрити їх більш детально перед виборцями», – розповів один із ініціаторів проекту, керівник «Українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов.  

Перша програма на тему: "Суспільні вимоги до Виборів 2014 у Верховну Раду: нові обличчя, нові підходи, нові стратегії…" стартує 1 жовтня о 17:00. Дивіться пряму трансляцію на сайті Tvoemisto.tv.

Модератори проекту: Ярослав Климович – голова Львівської обласної організації національної спілки журналістів України, Софія Федина – кандидат політичних наук, Віталій Новосад – видавець журналу «Ріа Львів».

Партнери проекту: «Український фонд «Громадська думка», «Спілка консультантів «Експерт-група».

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!