До музики – навпомацки: львів'яни відвідали концерт наосліп. Фото

1614 0
Люди, які ніколи не відчували світ навпомацки, одягнули маски на очі та у парі з людиною з вадами зору відвідали симфонічний концерт.
Фото: Ганна Аргірова

Фото: Ганна Аргірова

У середу, 18 липня, пройшла перша подія у межах програми Бієнале довіри. Троє людей, які ніколи не відчували світ навпомацки, одягнули маски на очі та у парі з людиною з вадами зору відвідали симфонічний концерт у Львівській опері у межах фестивалю LvivMozArt. До місця події пари дійшли наосліп від пам’ятника Тарасу Шевченку. За задумом організаторів, таким чином учасники акції мали можливість зануритися у тему, відчути її та пережити.

Як повідомили організатори, Бієнале довіри – це відкрита платформа, яка має на меті бути не лише подією, але і рухом – тяглою низкою різноманітних активностей, присвячених опрацюванню, обдумуванню, актуалізації довіри як навички повсякдення. 1 липня ініціативна група Бієнале довіри почала публічну кампанію на підтримку ідеї, що довіра – це суспільна звичка, яка може стати основою для позитивних змін у комунікації, економіці та культурі.

Мотиваційні виступи у поєднанні з панельними дискусіями та практичними тренінгами супроводжуватимуться низкою артистичних взаємодій. У академічній програмі, кураторкою якої є Ірина Старовойт, дослідники з різних галузей спробують охопити три теми:

  • Брак довіри
  • Цінність довіри у соціальному, культурному та економічному вимірах
  • Майбутнє довіри: здатність до створення та відновлення довіри

 

Паралельно і в кооперації триватимуть 19-21 жовтня практична та мистецька програми. 

Фото: Ганна Аргірова 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!