У Львові супергерої роздавали іграшки дітям, які через хворобу провели День знань у лікарні

6853 0
Тут 30 років тому відкрили лікарняну школу.
Фото: Тетяна Говорко

Фото: Тетяна Говорко

Благодійний фонд «Із янголом на плечі» у День знань організував благодійну акцію-концерт для дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі. Цього дня супергерої роздавали дітям через вікна іграшки і підіймали їм настрій.

«Влаштували разом з друзями свято для дітей, що не змогли разом з однолітками піти в школу. Їхнє здоров'я поки що не дозволило це зробити», – наголосив керівник благодійного фонду «Із янголом на плечі» Юрій Федечко.

«Є дітки, які через тривалу хворобу не зможуть піти до школи, до друзів, до нових знань. Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр – це та дитяча лікарня, яка однією з перших в Україні майже тридцять років тому відкрила "Лікарняну школу"», – зазначила на своїй сторінці у Фейсбук заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Фото Тетяни ГоворкоЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!