Політична реклама

У Львові цілий рік вшановуватимуть Андрея Шептицького

2248 0
Період з 29 липня 2014 року по 1 листопада 2015 року у Львові пройде під знаком митрополита Андрея Шептицького. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового.
Фото: .istpravda.com.ua

Фото: .istpravda.com.ua

"Визнаючи особливі заслуги митрополита Андрея Шептицького перед українським народом і українською державою, враховуючи звернення Курії Львівської Архієпархії Української греко-католицької Церкви, з метою відзначення 150-ї річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького – оголосити у Львові рік Митрополита Андрея Шептицького з 29 липня 2014 року по 1 листопада 2015 року", – йдеться у розпорядженні, пише видання Львівські новини онлайн.

Відтак, міськрада, залучивши представників зацікавлених громадських організацій, розробить заходи з відзначення пам'ятних дат для дорослих та школярів.

Довідка:

Архієпископ Андрей Шептицький, ЧСВВ (у світі Роман Марія Александр Шептицький; 29 липня 1865, Прилбичі – 1 листопада 1944, Львів) – граф, єпископ Української греко-католицької церкви; з 17 січня 1901 до смерті — Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський – предстоятель Української греко-католицької церкви.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!