У Львові відкрили виставку графік пастельними олівцями про війну і роздуми. Фото

1086 0
На виставці представили сім емоційних графік пастельними олівцями.
Фото: Іван Станіславський

Фото: Іван Станіславський

Сьогодні, 9 червня, у Львівському музеї історії релігії, що на вул. Музейній, 1, відкрили виставку «Sanctum» (Святе) Романа Барабаха. На виставці львівський художник презентував 7 емоційних графік пастельними олівцями. У коментарі Tvoemisto.tv Роман Барабах повідомив, що ця виставка про роздуми на тему війни, святості, духовності. 

«Це виставка – така собі рефлексія, щоденник подій, які відбуваються, але без конкретики. У своїх роботах я хочу людину заспокоїти, що Бог є всюди, він допомагає, не мовчить», – сказав він. 

Читайте також: У Львові відкрили виставку про унікальні кам’яні вишиванки Нової Каховки

Художник зазначає, що на виставці також представлені роботи, котрі виглядають як сумніви людини. 

«Одна з моїх робіт називається мовчання, коли солдат закрив руками обличчя, і, можливо, це відчай або сумнів. Чи є взагалі Бог, адже я сиджу в окопах, а навколо такий жах. Але поруч з ним обличчя Христа, навіть якщо ми його не чуємо, він інколи може мовчати, щоб заговорили ми», – додав він.  

Роман Барабах додав, що всі графіки пов'язані з вірою, а на кожній картині зображені емоції та відчуття людей в умовах війни. Серед них є «Молитва перед боєм», «Мовчання», «Діти в бомбосховищі», «Причастя на Азовсталі», «Архистратиг Михаїл». Також деякі його роботи зроблені на основі фотографій. 

Фото: Твоє Місто/Іван Станіславський


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!