У Львові відкрили меморіальну дошку ексміністру Івану Вакарчуку

590 0
Її створив львівський скульптор Володимир Одрехівський.
Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

На будинку № 12 на вул. Драгоманова у Львові відкрили меморіальну дошку на честь Івана Вакарчука – українського фізика, професора, колишнього ректора ЛНУ ім. Івана Франка та ексміністра освіти і науки України, інформують у пресслужбі ЛОДА.

Саме у цьому будинку розташована кафедра теоретичної фізики імені Івана Вакарчука. Відкриття дошки символічно приурочили до Дня Франкового університету – 11 жовтня.

Автором меморіальної дошки є львівський скульптор Володимир Одрехівський. 

Нагадаємо Іван Вакарчук народився у березні 1947 року у Братушанах (Молдова), а помер 4 квітня 2020 року у Львові. Він був доктором фізико-математичних наук, Героєм України, заслуженим діячем науки і техніки України, двічі був ректором ЛНУ імені Івана Франка, на посаді міністра освіти України запровадив реформу із ЗНО.

Фото: ЛОДА

 

 

 

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!