У Львові вiдкрили нaйбiльший логістичний центр на Західній Україні

16678 0
Складське приміщення діє на базі Protec Zymna Voda – найбільшого технопарку в західному регіоні України.
Фото: rau.ua

Фото: rau.ua

У Львові розпочав роботу новий розподільчий центр Fozzy Group, який обслуговуватиме 80% потреб магазинів групи, що працюють на Західній Україні, повідомляє Асоціація рітейлерів України RAU.

Читайте також: Поблизу Львова будують найбільший в Україні логістичний центр. Деталі

Це перший розподільчий центр на заході України та шостий у країні. Площа львівського центру складає 20 058 кв. м. Потужності дають змогу відвантажувати 1200 палет за добу.

Відкривши розподільчий центр у Львові, Fozzy Group створила 340 нових робочих місць у регіоні.

За словами директора офісу операційної складської логістики групи компаній Fozzy Group Олександра Попова, у відкритті регіональних складів вони будуть керуватися принципом 80/20. Тобто 80% обсягу товарів регіону доставлятимуть із львівського РЦ, що позитивно вплине на екологію і доступність товарів для гостей у наших магазинах.

У роботі складу використовують найновіші технології керування та збирання товарів. Усі процеси автоматизовані. Також новий РЦ стане майданчиком для тестування нових технологій.

На території розподільчого центру облаштовано шість спеціальних зон для різних категорій товарів: камери зберігання й відбирання для стелажної групи, замороженої продукції, охолодженої риби, овочів і фруктів та зони дистрибуції молока і м’яса. Вперше Fozzy Group поєднала у одному комплексі всі процеси, які потребують різні температурні режими.

Складське приміщення діє на базі Protec Zymna Voda – найбільшого технопарку в західному регіоні України.

Нагадаємо, як уже писало Тvoemisto.tv, найбільший логістичний центр на Західній Україні стане найбільшим в Україні. У ЛОДА сподіваються, що місцевий бюджет поповниться за рахунок нього на понад 50 мільйонів гривень. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!