У Львові відкрили новий Центр надання адмінпослуг: адреса

5927 0
Для мешканців Шевченківського району відкрили новий Центр надання адміністративних послуг на вул. М. Хвильового, 14а. Подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги, отримати результат послуги – все це доступно у новому офісі ЦНАП.
фото: Олександра Мазуренка

фото: Олександра Мазуренка

 «Цей ЦНАП знаходиться між житловими будинками, і досить близько від нього до зупинок транспорту (зокрема, до зупинки «Балатон»). Особливістю цього офісу є те, що ми протестуємо на ньому розміщення відповідних ознакувань для слабозорих – кіоск, електронна черга облаштовані спеціальною кнопкою для людей з особливими потребами. До клієнта, який реєструється спеціально за цією кнопкою,  адміністратор має підійти і провести на робоче місце. Також центр, як і всі інші, обладнаний для людей, які пересуваються на візках. Офіс є світлим, просторим, є побутові зручності, вільний доступ до інтернету», – розповідає начальник адміністративно-господарського управління Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Окрім того, збільшився перелік послуг, які можна отримати в ЦНАП. Зокрема, мешканці можуть звернутися за послугами:

- Львівської міської ради та її структурних підрозділів (в тому числі і документів дозвільного характеру);

- Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України, вклейка фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання громадян);

- Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо);

- Держгеокадастру у м. Львові Львівської області;

- Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації);

- Держгірпромнагляду (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів тощо).

Площа новоствореного офісу 170 кв. м. Створено також умови для людей з особливими потребами. Зокрема, офіс обладнаний електронною системою керування чергою, яка зарекомендувала себе з позитивного боку у Центрі надання адміністративних послуг м. Львова, що на пл. Ринок, 1.

Наступні центри планують відкрити на вул. Виговського (Залізничний район) та на вул. Ген. Чупринки (Франківський район). Останній не буде схожим на інші центри і  матиме більший перелік послуг. Також розглядається можливість відкриття окремого Центру для мешканців мікрорайону Рясне-1 та Рясне-2.

Центр надання адміністративних послуг м. Львова на вул. М. Хвильового, 14а поділений на функціональні зони:

. рецепція («Інформаційна довідка»), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою;

· зала очікування та написання заяв;

· дитячий куточок;

· дві операційні зали.

Нагадаємо, віднедавна послуги реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання мешканцям Львова надають також у ЦНАПах.

 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!