У Львові відкрили перший практично-навчальний центр для будівельників

474 0
Галузевою спрямованістю центру є будівельно-ремонтні роботи та будівництво.
Фото: Максим Козицький/Telegram

Фото: Максим Козицький/Telegram

24 січня у Львові відкрили навчально-практичний центр на базі вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва. Його створили на базі державного професійно-технічного навчального закладу – Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Галузевою спрямованістю центру є будівельно-ремонтні роботи та будівництво. Окрім навчання молодих спеціалістів, тут можуть здобути кваліфікацію та перекваліфікацію спеціалісти будівельної галузі, а педагоги професійної освіти – пройти стажування. заклад пропонує короткотермінові курси з перепідготовки для осіб з числа ВПО.

«Крок за кроком ми змінюємо стереотип про заклади профтехосвіти. Сьогодні ми показуємо, що це сучасні заклади, де навчаються креативні, розумні діти. У цьому центрі поєднали спеціальності з усієї будівельної сфери. Тут можна здобути такі професії: муляр, штукатур, лицювальник, плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій та інші. Ми розуміємо, що після перемоги доведеться відбудовувати Україну. Для того, щоб вміло це зробити, потрібні саме такі центри, щоб навчати фахівців», – розповіла директорка Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва Марія Поліщук.

Також центр слугуватиме платформою для коворкінгу у межах соціального партнерства і реалізації співпраці з міжнародними партнерами. 

Загальна вартість реалізації проєкту – 2,8 млн грн. Зокрема, у рамках «Програми розвитку освіти Львівщини» з обласного бюджету загального фонду на закупівлю обладнання скерували 1,5 млн грн, з місцевого бюджету надали 180 тис. грн. За кошти соціального фонду закладу в приміщенні центру замінили вікна, оновили електромережу і щитову та провели поточний ремонт даху.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!