У Львові відкрили простір-крамницю, куди можна приносити вживані речі

30047 0
Бізнес працює за моделлю charity shop: сюди можна віддати зайві хороші речі й купити бюджетні вживані.
фото: Ірина Роговик, Ірина Сальник

фото: Ірина Роговик, Ірина Сальник

На вулиці Франка, 13 у Львові з’явилося місце, що пропагує уважне споживання. Крамниця реюзу (повторного використання) та відкритий простір для лекцій, зустрічей, воркшопів під назвою «Ясна річ». Перша така вже сім з половиною років є в Харкові.

Бізнес працює за моделлю charity shop: сюди можна віддати зайві хороші речі й купити бюджетні вживані. Він співпрацює з територіальними центрами Львівської міської ради (частина одягу йде на соціальні потреби). 

Під час відкриття 11-12 травня прозвучать лекції від експертів та експерток про вплив швидкої моди на клімат, права працівників/ць, що шиють модний одяг, розповіді про соціальний бізнес тощо. Під час практичних заходів можна буде переосмислити власний або придбаний у крамниці одяг.

Детальніше про програму події та можливість туди потрапити можна дізнатися за посиланням.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!