У Львові відкриють дитячу залізницю пізніше, ніж планувалось

1012 0
Раніше відкрити дитячу залізницю у Львові планували 1 червня.
ФОТО: ТВОЄ МІСТО

ФОТО: ТВОЄ МІСТО

У суботу, 3 червня, у Львові відкриє сезон Дитяча залізниця. Урочисте відкриття відбудеться о 11:00 на станції Сонячна в Стрийському парку зі сторони вулиці Стрийська. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор Львівської дитячої залізниці Дмитро Венгер. 

Вартість квитків для дітей в одну сторону становитиме 19 грн, для дорослих – 38 грн. У день відкриття перші два рейси для пасажирів будуть безкоштовними. Протяжність маршруту із двох станцій – «Сонячна» та «Паркова» – становить 1,2 км. Зазначимо, раніше відкрити дитячу залізницю у Львові планували 1 червня.

Минулого року дитяча залізниця не працювала. Як пояснював раніше Tvoemisto.tv Дмитро Венгер, повноцінної команди юних залізничників не набрали. Якщо раніше набір досягав від 600 до 700 дітей, а до практики допускали близько 520-550, то у 2022 році набрали лише 156 дітей.

Для довідки

Львівську дитячу залізницю (колишня назва – Львівська дитяча залізниця імені О. П. Марченка) відкрили ще 8 листопада 1951 року. Вона має дві станції – Паркову та Сонячну (до 1976 р. існувала третя станція – «Дитяче містечко»). Протяжність дитячої залізниці становить 1 200 м. Рухомий склад: тепловози ТУ2-087, ТУ3-039, 4 вагони Pafawag.

Будівництво дитячої залізниці у Львові розпочалося за ініціативою управління «Львівської залізниці» за підтримки міської та обласної рад. Проєктуванням залізниці займався трест «Дорпроєкт» «Львівської залізниці». Для зменшення обсягу будівельних робіт лінію дитячої залізниці проклали по насипу ширококолійної під'їзної колії станції Персенківка.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!